Wsparcie biznesu
Wsparcie psychologiczne
Wsparcie edukacyjne

Biznes / HR

Pomoc biznesowa kierowana jest do osób prowadzących działalność gospodarczą oraz planujących rozpoczęcie takiej działalności. Wsparcie przedsiębiorczości obejmuje zarówno wiedzę technologiczną, jak i psychologiczną oraz ekonomiczną. Zespół doświadczonych specjalistów gwarantuje osiągnięcie sukcesu w planowanych inwestycjach. Naszym celem jest budowanie współpracy oraz wspieranie osób przedsiębiorczych dla osiągnięcia wspólnych korzyści. Oprócz innowacyjnych rozwiązań i skutecznych technik cenimy sobie przejrzyste i uczciwe zasady współpracy na partnerskiej płaszczyźnie.

Zobacz szczegóły

Psychologia

Pomoc psychologiczna starannie przygotowanego zespołu specjalistów skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do instytucji otoczenia biznesu. Zgłaszając się do nas po pomoc mogą Państwo być pewni, że odpowiednio przygotowani pracownicy udzielą jej w taki sposób, by mogli Państwo rozwiązać swoje problemy. To, co nas wyróżnia, to podejście holistyczne, całościowe, które cechuje się podjęciem kompletnych działań, takich aby uwzględnić w leczeniu człowieka jego stan fizyczny, psychiczny, społeczny oraz duchowy. Skutecznie pomagamy w rozwiązywaniu wielu problemów społecznych.

Zobacz szczegóły

Edukacja

Nasza kadra szkoląca to osoby starannie wykształcone, z dużą praktyką zawodową, często pełniące stanowiska kierownicze i dyrektorskie w instytucjach państwowych oraz specjalistycznych placówkach i urzędach. My stawiamy głównie na sprawdzoną i dającą efekty wiedzę, która sprawia, że osoby kształcące się u nas oprócz przekazu teoretycznego mają szansę nauczyć się dobrych praktyk od swoich przewodników. Naszą pasją jest pomaganie oraz dzielenie się wiedzą, którą może posiąść każdy - również Ty! Dynamiczny rozwój naszej firmy jest przykładem ogromnego potencjału kadry szkolącej.

Zobacz szczegóły

Holos Freeconet Insert Muzeum

Antidotum © 2011

Projekt i wykonanie: Karlosky.pl